• BTC / USD$29.068,57 
  • ETH / USD$1.939,72 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$189,10 
Yatırım 06 Mayıs, 2022, Cuma 19:58

Web3 Girişimi Bundlr Network, Finansman Turunda 5.2 Milyon Dolar Fon Topladı

Web3 Girişimi Bundlr Network, Finansman Turunda 5.2 Milyon Dolar Fon Topladı

Londra merkezli Web3'te veri depolamanmasını daha hızlı ve kolay hale getiren merkezi olmayan bir platform olan Bundlr Network yaptığı açıklamada, Framework Ventures, Arweave, Hypersphere Ventures ve Permanent'in yönettiği finansman turunda 5,2 milyon dolarlık bir başlangıç ​​yatırımı topladığını açıkladı. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında OpenSea Ventures ve Race Capital bulunuyordu. Bundlr Network finansman turunda topladığı sermaye ile birlikte, ekibini özellikle iş geliştirme, Rust geliştiricileri ve pazarlama girişimlerinde ölçeklendirmek için kullanmayı planlıyor.

Bundlr Network CEO ve kurucusu Josh Benaron yaptığı bir açıklamada:

Bundlr, web3 teknolojisine hız ve kolaylık getiriyor. Arweave, verilerinizi 200 yılı aşkın bir süredir güvenli bir şekilde saklamayı taahhüt ediyor. Bu geleceği, herkesin, her yerden daha hızlı ve daha kolay erişimini sağlayarak mümkün kılıyoruz.

Bundlr Network Nedir ?

Merkezi olmayan kalıcı depolama, özellikle NFT ekosistemi için kritik öneme sahip duruma gelmiştir. Bundlr Network ise, Web3'te veri depolamayı hızlı ve kolay hale getiren merkezi olmayan bir platformdur. Arweave'e kolay erişim sağlayan güvenilir, çok zincirli bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Bundlr Network, Arweave'e yüklenen tüm verilerin %90'ından fazlasının işlenmesinden sorumludur ve yükleme hızlarını ~%3000 oranında artırıyor Bundlr, Ethereum, Solana ve Avalanche blokzincirlerine uyumludur ve çoğu platforma entegre edilmiş durumdadır.