• BTC / USD$29.931,94 
  • ETH / USD$2.029,48 
  • XRP / USD$0,43 
  • DOGE / USD$0,09 
  • BCH / USD$198,90 
Yatırım 10 Mayıs, 2022, Salı 12:15

​​Web 3 oyun geliştiricisi Ready Games Network, AURA token Satışından 3 Milyon Dolar Topladı

​​Web 3 oyun geliştiricisi Ready Games Network, Apple ve Google uygulama mağazalarına mobil blok zinciri oyunlarını ve değiştirilemez jetonları (NFT'ler) getirmek için bir bölüm başlattı. Bunun yanı sıra Ready Games, Web 3 mobil oyun kolu geliştirmek için düzenlediği AURA tokeni satışından 3 milyon dolar topladıklarını duyurdu. ​​Web 3 oyun geliştiricisi Ready Games Network, AURA token Satışından 3 Milyon Dolar Topladı

​​Web 3 oyun geliştiricisi Ready Games Network, Apple ve Google uygulama mağazalarına mobil blok zinciri oyunlarını ve değiştirilemez jetonları (NFT'ler) getirmek için bir bölüm başlattı. Bunun yanı sıra Ready Games, Web 3 mobil oyun kolu geliştirmek için düzenlediği AURA tokeni satışından 3 milyon dolar topladıklarını duyurdu. Bitkraft & Hashed tarafından düzenlenen token satışına Tribe, IOSG, Spartan, Mapleblock Capital, Mulana Capital, Dweb3, Fundamental Labs, IBA, GSR, Polygon, SnackClub gibi dev yatırım şirketleri katıldı. 

Ready Games'in CEO'su David Bennahum GamesBeat ile yaptığı bi röportajda şunları söyledi:

Ready Games'in amacı web 3 oyun geliştirmeye erişimi demokratikleştiren yeni bir ekosistem yaratmak. Dağıtılmış bir mobil blok zinciri oyun ekosistemi oluşturmak için bileşenlere sahibiz. Bu canlı operasyon araçlarına ve paylaşılabilecek bir jetona ihtiyacımız var. Ayrıca bunun Apple ve Google App Store kurallarına uygun olarak yaptığımızı da eklemek istiyorum.

Ready Games Nedir ?

Ready Games Network (RGN), oyun oluşturmaya erişimi demokratikleştirmek için mobil öncelikli Web3 araçları ve teknolojileri geliştirmektedir. Bunun yanı sıra Ready Games Network ekibi Web3 mobil oyun için dünyanın önde gelen dağıtılmış ekosistemini oluşturmak ve ücretsiz oynanabilen mobil oyunları desteklemek için benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir kripto para birimi olan $aura tarafından desteklenmektedir. Sürdürülebilir bir uzun vadeli dağıtılmış oyun ekosistemi ve yaratıcı ekonomisi oluşturmak için geliştiriciler, yaratıcılar ve oyuncular arasındaki ekonomik çıkarları hizalamaktadır.

 

Geçtiğimiz yıl geleneksel oyun şirketlerinin akınına uğrayan Web 3 oyun endüstrisi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberlerde Solana tabanlı P2E oyun platformu GamerGains'in ve Web3 oyun platformu LootRush'un sırasıyla finansman turlarında 5.8 milyon dolar ve 12 milyon dolar fon topladıklarını paylaşmıştık.