• BTC / USD$29.840,80 
  • ETH / USD$1.835,62 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$187,40 
Yatırım 24 Mayıs, 2022, Salı 19:23

Voyage Finance, Finansman Turunda 1 Milyon Dolar Fon Topladı

​​Oyun varlıkları için kredi altyapısı sunan bir protokol olan Voyage Finance yaptığı açıklamada, Delphi Ventures tarafından düzenlenen finansman turunda 1 milyon dolar fon topladıklarını duyurdu. Voyage Finance, Finansman Turunda 1 Milyon Dolar Fon Topladı

​​Oyun varlıkları için kredi altyapısı sunan bir protokol olan Voyage Finance yaptığı açıklamada, Delphi Ventures tarafından düzenlenen finansman turunda 1 milyon dolar fon topladıklarını duyurdu. Delphi Ventures tarafından düzenlenen finansman turuna katılan isimler arasında BlockchainSpace, PathDAO gibi dev şirketlerin yanı sıra Darryl Wang, Jason Choi, Gabby Dizon, State, 0xMak, Sam Kazemian, Tascha Punyaneramitdee gibi melek yatırımcılar katılım sağladı.

Önümüzdeki birkaç ay içinde, Voyage Finance ekibi, Web3 oyunlarına giriş engellerini azaltma misyonuna yönelik olarak sıkı bir şekilde çalışacaktır. Voyage'ın sunacağı hizmet sayesinde loncalar, hazinelerinin 3 katına kadar kredi alabilir ve sermaye kullanımlarını daha iyi optimize edebilir; bu da operasyonlarını genişletmeye ve en üst düzeyde rekabet etmek için en iyi oyuncuları işe almaya odaklanmalarına sağlayacaktır.

Delphi Digital Oyun Ekonomisti Ryan Foo paylaştığı bir açıklamada şunları söyledi: 

Voyage Finance , GameFi ve oyna-kazan oyunlarında 0'a 1 ilkelliğini temsil ediyor. Loncaların borç finansmanı yoluyla ölçeklenmesi ve sermayenin bu oyunlarda kazanma fırsatlarına maruz kalması için izinsiz bir yol geliştirme konusunda onları desteklemekten heyecan duyuyoruz.

Voyage Finance Nedir ?

Voyage Finance , loncaların oyun varlıklarından yani non-fungible tokenlerden (NFT) yararlanmalarına ve operasyonlarını ve sermayelerini verimli bir şekilde ölçeklendirmelerine izin veren ilk Web3 protokolüdür. Web3 alanındaki en hızlı büyüyen ceplerden biri olan GameFi endüstrisinde hizmet sunan Voyage, oyunları, loncaları ve oyuncuları güçlendiren ekosistemin ön saflarında yer alacaktır.