• BTC / USD$29.418,67 
  • ETH / USD$1.965,88 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$193,30 
Yatırım 10 Mayıs, 2022, Salı 13:23

StarryNift, Finansman Turunda 10 Milyon Dolar Fon Topladı

Metaverse platformu StarryNift, Susquehanna International Group (SIG) liderliğindeki bir finansman turunda 10 milyon dolar fon topladığını duyurdu.  StarryNift, Finansman Turunda 10 Milyon Dolar Fon Topladı

Metaverse platformu StarryNift, Susquehanna International Group (SIG) liderliğindeki bir finansman turunda 10 milyon dolar fon topladığını duyurdu. A serisi finansman turundan önceki finansman turundaki diğer yatırımcılar arasında Binance Labs, BSC Fund, Alameda Research ve GBV Capital yer aldı.

StarryNift'in yönetim kuruluna katılan bir SIG yatırım yöneticisi olan Lv Nan yaptığı bir açıklamada şunları söyledi:

NFT'lerin benzersizliği ve yeri doldurulamaz doğası, dijital içeriğin varlık haline gelmesini sağlıyor ve oyunlar, NFT'lerle en uyumlu dijital içeriklerden biridir. Oyun jetonları, ekipmanları ve evcil hayvanlar dijitalleştirilebilir ve dijital para birimi olarak oluşturulabilir. NFT'lerin oyunlara entegre olmasıyla beraber oyuncular sürekli olarak ödüller kazanıyor ve daha fazla dahil oluyorlar, bu da NFT oyunlarını daha ilgi çekici ve sürdürülebilir hale getiriyor.

StarryNift Nedir ?

StarryNift, NFT koleksiyonları için oluşturma, kuluçka, açık artırma ve işlem sağlayan ilk entegre oyunlaştırılmış platform ve tek durak noktasıdır. StarryNift'in misyonu ise, teknoloji ile yaratıcılığı güçlendirmek ve DAO olarak kripto tarafından değer takdirini demokratikleştirmektir.

StarryNift, sınırlı sayıda sanat eseri üretmek veya türev çalışmalar yapmak için modaya uygun unsurları birleştirmek için gelişmekte olan sanatçılar ve stüdyolarla işbirliği yaparak yaratıcılara, koleksiyonerlere ve yatırımcılara daha fazla yaratıcı varlık sunar ve NFT dolaşımını kolaylaştırır. Aynı zamanda NFT topluluğuna yeni teknik araçlar sağlayabilen ekip: İçeriği uyarlamak ve otomatik olarak 3D, Meme pikseli, cyberpunk metaverse ve benzeri gibi çeşitli stillere biçimlendirmek için sürekli düzenlemeler, sahte yapay zeka filtreleri, programlanabilir katmanlar, ek açıklamalar, hızlandırılmış montajlar ve büyük etkileşim gibi geçici evrim ve çevresel zenginleştirmelerle optimize etmektedir.

Ayrıca StarryNift, "Starryverse" adındaki bir metaverse evreninde, bir pazar yeri, bir uzay gemisi keşif oyunu ve diğer özelliklerin lansmanı ile bu ay Yıldönümü Karnavalı'nı düzenleyecek.