• BTC / USD$29.840,80 
  • ETH / USD$1.835,62 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$187,40 
Gündem 10 Mayıs, 2022, Salı 13:04

P2E Oyunu Nyan Heroes, Finansman Turunda 7.5 Milyon Dolar Topladı

Singapur merkezli Solana tabanlı play-2-earn (P2E) oyunu Nyan Heroes, oyunlarını geliştirmek için düzenlediği stratejik finansman turunda 7,5 milyon dolar fon topladı. P2E Oyunu Nyan Heroes, Finansman Turunda 7.5 Milyon Dolar Topladı

Singapur merkezli Solana tabanlı play-2-earn (P2E) oyunu Nyan Heroes, oyunlarını geliştirmek için düzenlediği stratejik finansman turunda 7,5 milyon dolar fon topladı. Toplanan fon ile birlikte şirketin değerlemesi 100 milyon dolara ulaştı. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında, Kosmos Ventures, Sino Global Capital, Shima Capital ve Petrock Capital gibi risk sermayesi şirketleri yer alıyordu. Ekip finansman turunda toplanan fonu daha fazla insanı işe almak ve topluma ulaşmak için kullanmayı planlıyor. Nyan Heroes ekibi, 2021 yılının sonlarında Three Arrows Capital, Mechanism Capital ve Defiance Capital liderliğindeki bir finansman turunda 2,5 milyon dolar fon toplamıştı.

Kosmos Ventures'ın Ortağı Vladimir Velmeshev yaptığı bir açıklamada şunları söyledi:

Sürdürülebilir P2E oyun ekonomisi 2022 yılının popüler bir sözü, ancak Nyan Heroes ekibi bu konsepte neredeyse bir yıl önce öncülük etti. Sevimli kediler ölümcül makinelere pilotluk yapıyor. Çıkacak yeni oyun kesinlikle eğlenceli ve sağlam bir oyun olacak!

Nyan Heroes, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir AAA battle royale nişancı oyunudur. Oyunda ölümcül robotlarda bulunan sevimli kediler vardır. Sürükleyici, zengin özelliklere sahip bir oyun deneyiminin yanı sıra sürdürülebilir bir oyna ve kazan ekonomik modeli oluşturmaya odaklanan türünün tek örneği bir proje konumundadır.

Nyan Heroes Nedir ?

Nyan Heroes, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir AAA oyna ve kazan (P2E) üçüncü şahıs nişancı (TPS) oyunudur. Nyan Heroes'da, fantezi ve bilim kurgu unsurlarının iç içe geçtiği fütüristik bir dünyada bir Guardian Mech'e pilotluk yapan bir Nyan kedisi olarak oynuyorsunuz. Amacımız, adil, sürdürülebilir bir oyun içi ekonomiyle desteklenen zengin bir oyun deneyimi yaratmaktır. oyuncuların beceri veya yatırımdan bağımsız olarak derinden zevk aldığı. Solana blok zincirini, karbon nötr bir blok zinciri olduğu ve gezegenimiz üzerinde minimum etkiyle tüm Nyan Heroes zincir içi faaliyetlerini destekleyebildiği için seçmişlerdir.

Geçtiğimiz günlerde de NFT tabanlı play-to-earn (P2E) tanrı oyunu Apeiron, düzenlenen finansman turunda 13.5 milyon dolar fon toplamıştı.