• BTC / USD$29.840,80 
  • ETH / USD$1.835,62 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$187,40 
Yatırım 28 Nisan, 2022, Perşembe 20:49

P2E Oyunu Apeiron, Finansman Turunda 13.5 Milyon Dolar Topladı

NFT tabanlı play-to-earn (P2E) tanrı oyunu Apeiron düzenlenen finansman turunda 13.5 milyon dolar fon topladı. P2E Oyunu Apeiron, Finansman Turunda 13.5 Milyon Dolar Topladı

NFT tabanlı play-to-earn (P2E) tanrı oyunu Apeiron düzenlenen finansman turunda 13.5 milyon dolar fon topladı. Güney Koreli blok zinciri yatırım şirketi Hashed tarafından yönetilen finansman turuna DeFiance Capital, Morningstar Ventures, Spartan Group, De-Fi Capital ve Infinity Ventures Crypto gibi risk sermayesi firmaları katılım sağladı. Bunun yanı sıra Aperion özenle seçilmiş oyun loncaları Guildfi, YGGSEA, Avocado, Ancient8 ve SNACKCLUB ile birlikte çalışacak. Finansman turunda topladıkları fon ile birlikte ekip, bu yıl dördüncü çeyrekte piyasaya sürülecek oyununu geliştirmeye, 2023 yılında e-spor ve franchising'e yönelik büyük atılımına hazırlık olarak fiziksel ürünlere harcamayı planlıyor.

Hashed'in kıdemli çalışanı Joseph Young yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Hashed olarak,  Axie Infinity ve Sandbox gibi 2017 yılından beri metaverse ve blockchain oyun sektöründeki yenilikçi ve yaratıcı kurucuları destekliyoruz. Apeiron'un oyun mantığının, sanal ekonomisinin ve oynanışının tüm web 3'teki en gelişmişler arasında olduğuna inanıyoruz. Hem eğlenceli hem de oynamayı teşvik eden heyecan verici ve eğlenceli bir blockchain oyunu oluşturmak için Apeiron ekibini desteklemekten heyecan duyuyoruz.