• BTC / USD$29.931,94 
  • ETH / USD$2.029,48 
  • XRP / USD$0,43 
  • DOGE / USD$0,09 
  • BCH / USD$198,90 
Gündem 19 Nisan, 2022, Salı 19:33

New York Times Meydanı'ndaki dev ekranları süsleyen Gizem Şahin Bitlo.com ile kripto dünyasına adım attı!

Son dönemde New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranları süsleyen Gizem Şahin de kripto para dünyasına adımını attı. Şahin kripto dünyasına Bitlo.com ile giriş yaptı. New York Times Meydanı'ndaki dev ekranları süsleyen Gizem Şahin Bitlo.com ile kripto dünyasına adım attı!

Yaptığı işlerde oldukça ses getiren Gizem Şahin son günlerde New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranları süslüyor. Görenlerin hayranlıkla izlediği reklamlarda Şahin oldukça cool bir tavır sergiliyor. New York Fashion Week’te model olan Gizem Şahin şu sıralar kripto işlerine dalmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Bitlo.com'un reklamını yapan Gizem Şahin kripto para dünyasına Bitlo.com ile adım attı.

Dünyaca ünlü internet fenomeni Kim Kardashian’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çeken Gizem Şahin, her geçtiğimiz gün geniş kitlelere daha hızlı yayılan Bitlo ile işbirliği yaptı.

Şahin sosyal medya hesabında dün kendisinin de içinde bulunduğu Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranların görüntülerini hayranları ile paylaştı. Gönderinin altına kısa süre içinde binlerce yorum geldi. 

Gizem Şahin daha önce de “Miss Freedom of The World 2019”un da birincisi olmuştu. Şahin ABD'de yayımlanan Style Cruze adlı moda dergisine de kapak olmuştu. 

https://www.instagram.com/p/CcdhZ60Kgb6/

https://www.instagram.com/gizemsahin.official/