• BTC / USD$29.387,19 
  • ETH / USD$1.963,18 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$192,90 
Metaverse 10 Mayıs, 2022, Salı 18:33

En İyi 5 Metaverse Proje! Bu Projeler Gelecek Vadediyor!

2022 yılı içinde yatırım yapılabilecek En İyi 5 Metaverse Projeleri sizler için araştırdık. İşte En İyi 5 Metaverse Proje Tam liste... En İyi 5 Metaverse Proje! Bu Projeler Gelecek Vadediyor!

En İyi 5 Metaverse Proje yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Metaverse kelimesinin artık dünyamıza tamamen entegre olması ile birlikte metaverse projeleri oldukça merak edilmeye başladı. Biz de sizler için En İyi 5 Metaverse Projesini araştırdık ve projeleri tek tek inceledik. E dolayısı ile bunları sizinle de paylaşmak istedik. Ancak unutmayın ki Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

En İyi 5 Metaverse Proje! 

Mana
En İyi 5 Metaverse Projelerin en başında gelen projelerden biridir Decentraland (MANA). Üstelik Sanal gerçeklik inşa etmeyi seviyorsanız bu proje tam size göre. Şimdiye kadarki en eski ve en büyük metaverse projelerinden biri olan Mana aynı zamanda Ethereum tabanlı bir oyun. Decentraland, LAND parsellerini satın almanızı sağlar. Satın aldığınız arsalarda farklı gayrimenkulleri inşa edebilir, geliştirebilir veya satabilirsiniz. 

Bu projeye yatırım yapmak isterseniz Mana adresini inceleyebilirsiniz.

Sandbox
En iyi metaverse projesi listesinde ikinci sırada yer alan Sandbox, blockchain tabanlı bir oyun fırsatı sunuyor. Sanal arsa alım – satımı veya takası gibi işlevler haricinde kendi dünyasına ait NFT pazarı da var. Bu sayede kendi dijital dünyanızı oluşturabilir, koruyabilir ve hatta satabilirsiniz. 3D tabanlı bir oyun sunan Sandbox, Ethereum’a dayanıyor. Ayrıca kullanıcı dostu özellikleri bulunuyor. 

Bu projeye yatırım yapmak isterseniz Sand adresini inceleyebilirsiniz.

Axie Infinity
NFT tabanlı çevrimiçi bir oyun olan Axie Infinity, en iyi metaverse projeleri nden biri. Proje Oynadıkça kazan modeliyle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Axie, kısa süre içinde popüler oldu ve bu popülerlik yüksek oranda artarak devam ediyor. Ayrıca Türkiye’deki en popüler NFT oyunlarından biri. Kullanıcılar, oyunu oynadıkça AXS toplayabiliyor ve AXS Ethereum’a dönüştürülüyor.

Bu projeye yatırım yapmak isterseniz Axie Infinity adresini inceleyebilirsiniz.

Ape Coin
En iyi metaverse coinlerden biri olan Ape Coin Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’sinin Ethereum tabanlı bir tokenidir. 10.000’den fazla benzersiz dijital sıkılmış maymun sanat koleksiyonuna sahipler. ApeCoin DAO, Ape Foundation tarafından da yönetiliyor. Bored Ape NFT’lerini satın alan yatırımcılar, APE tokenlerini sıfır maliyetle talep etmeye hak kazanıyorlar.

Bu projeye yatırım yapmak isterseniz Ape Coin adresini inceleyebilirsiniz.


Enjin Coin
Enjin Coin de en iyi metaverse projelerinden biri. Üstelik oldukça gelecek vaadettiğini söyleyebiliriz. Enjin, ethereum blockchain tabanlıdır. Proje 2017 yılından beri kullanıcılara hizmet ediyor. Proje oyun ögeleri, emlak, gayrimenkul vb. varlıkları, farklı belirteçlere dönüştürür. Oyuncular, karakterlerini geliştirebilir, ilaç alabilir veya yeni bir silah oluşturabilir. 

Bu projeye yatırım yapmak isterseniz Enjin Coin adresini inceleyebilirsiniz.