• BTC / USD$28.951,79 
  • ETH / USD$1.930,04 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$188,00 
Yatırım 10 Mayıs, 2022, Salı 11:55

Cassava Network, Finansman Turunda 8 Milyon Dolar Topladı

Afrika merkezli blokzinciri Web3 altyapı girişimi Cassava Network finansman turunda 8 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Basics Capital, Bella, Bitscale Capital, CMT Digital, Coin98 Ventures, Continue Capital, Dragonfly Capital gibi dev risk sermaye şirketleri yer alıyordu.  Cassava Network, Finansman Turunda 8 Milyon Dolar Topladı

Afrika merkezli blokzinciri Web3 altyapı girişimi Cassava Network, finansman turunda 8 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Basics Capital, Bella, Bitscale Capital, CMT Digital, Coin98 Ventures, Continue Capital, Dragonfly Capital gibi dev risk sermaye şirketleri yer alıyordu. 

Cassava Network Nedir ?

Afrika merkezli blokzinciri Web3 altyapı girişimi Cassava Network, Afrika pazarı için oluşturulmuş devrim niteliğinde bir kripto para ödül protokolüdür. Cassava Network kullanıcıları, yaratıcıları ve geliştiricileri aynı şekilde ödüllendiren bir ekosistem oluşturmak için blok zinciri teknolojisinin güvenliğini merkezi olmayan finans (DeFi) tarafından sağlanan yenilikçi bir ödül sistemi ile birleştirmeyi planlıyor. Bunun yanı sıra Cassava Network, Web3 tanımlama sistemleri, kullanıcı tarafından kontrol edilen veri profilleri, ödül ağları ve kullanımı kolay, hepsini bir arada toplayan kripto ve NFT cüzdanı içeren bir blok zinciri altyapı ekosistemidir. Bu ay içerisinde, Cassava Network, geleneksel Afrika kültüründen ve Cyberpunk tarzından ilham alan ilk NFT setini piyasaya sürmeyi planlıyor: AfriMyth adındaki NFT koleksiyonu ile kullanıcılar, Cassava Ağını güçlendirecek ve kullanıcılara özel NFT mintleri, kazan-kazan fırsatları ve DeFi ürünleri dahil olmak üzere yardımcı programları getirecek olan AfriMyth NFT'yi oluşturmak için NFT eserleri toplayacak.