• BTC / USD$29.840,80 
  • ETH / USD$1.835,62 
  • XRP / USD$0,40 
  • DOGE / USD$0,08 
  • BCH / USD$187,40 
Gündem 23 Haziran, 2022, Perşembe 17:03

Analist, Satın Alınacak ve Ralli Yapacak Altcoin’leri Paylaştı!

Altcoin Sherpa, en son teknik analizlerinde Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve küçük hacimli bir altcoin projesini değerlendiriyor. Bununla birlikte analist, neden ralli beklediğini paylaşıyor. Altcoin Sherpa, ralli beklediği 3 projeyi paylaştı Ethereum rakipleri Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile az bilinen bir altcoin Sherpa’nın listesinde. Twitter’da 178.300 takipçisi olan gizemli analist, Solana fiyatının ATH seviyesinden %90 düştükten sonra dip bulduğunu söylüyor. Aşağıdaki teknik grafiği paylaşan analist şöyle yorumluyor: Solana, zirvenin Analist, Satın Alınacak ve Ralli Yapacak Altcoin’leri Paylaştı!

Altcoin Sherpa, en son teknik analizlerinde Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve küçük hacimli bir altcoin projesini değerlendiriyor. Bununla birlikte analist, neden ralli beklediğini paylaşıyor.

Altcoin Sherpa, ralli beklediği 3 projeyi paylaştı

Ethereum rakipleri Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile az bilinen bir altcoin Sherpa’nın listesinde. Twitter’da 178.300 takipçisi olan gizemli analist, Solana fiyatının ATH seviyesinden %90 düştükten sonra dip bulduğunu söylüyor. Aşağıdaki teknik grafiği paylaşan analist şöyle yorumluyor:

Solana, zirvenin %90 altında. Yatırımlık katman-1 projesi arıyorsanız, bence bu seviyeler uzun vadede toplamaya başlaması için uygun. Ethereum’a dayalı olmayan bir sanal makine (EVM) kullandığından, bence en iyi seçeneklerden biri. Dürüst olmak gerekirse, BTC kısa vadede olumlu davranırsa, Solana yakında 45 doları görebilir.

Yazım sırasında Solana, günlük ve haftalık zaman dilimlerinde yükselişteydi. Geçen haftadan bu yana %15 değer kazandı. Bu esnada Bitcoin, 20.500 doların hemen üzerinde dalgalanıyor. Sherpa’ya göre BTC yukarı yönlü ivmesini sürdürebilirse, Solana yakında 45 dolara ulaşacak. Bu, mevcut seviyelerden ortalama %20 kazanç anlamına geliyor.

Sherpa’nın listesinde AVAX’da var, analist 28 doları hedefliyor

Solana benzeri akıllı sözleşme platformu olan Avalanche, Sherpa’nın listesindeki sıradaki altcoin. Analiste göre AVAX, 22 dolar ve 28 dolar hedefleri olan bir ralliye hazırlanıyor. Aşağıdaki teknik grafiği paylaşan analist, düşüş konusunda bazı uyarılar yapıyor:

AVAX birikim yapmak için kötü bir fikir değil ve 12 dolarlık hedefime asla ulaşmadı. Bence düşüş eğilimi yeniden testi muhtemelen geliyor, ancak henüz makro dip değil.

Ralli Yapacak Altcoin Projeleri

Avalanche (AVAX), son aylara kadar piyasa değerine göre en büyük ilk 10 kriptodan biriydi. Şimdi, 146.22 dolar ATH fiyatından %87.95 düşüşle 17.sırada. Yazım sırasında AVAX, son 24 saatte %3 değer kazandı. Şu anda 17.61 dolardan işlem görüyor. Sherpa’ya AVAX, 22 dolar ve 28 dolar hedefleri arasına bir ralliye hazırlanıyor.

Altcoin Sherpa, düşük değerli bir altcoin’i de mercek altına aldı

Ethereum tabanlı NFT pazarı LookRare’in tokeni olan (LOOKS), analistin radarındaki son altcoin projesiydi. Altcoin Sherpa’ya göre LOOKS, 0,30 dolar direncini aştı ve şimdi kısa vadeli olumlu gözüküyor.

LOOKS’un fiyatı, 22 Haziran’da %21’den fazla değer kazandı. Şimdi küçük bir düzeltmeyle 0.3828 dolardan işlem görüyor. LOOKS, yatırımcıları ve içerik oluşturucularını katılım ödüllendiren NFT pazarı LookRare’in yerel kripto para birimidir. Bu yılın Ocak ayında 7.07 dolar zirvesini kaydetti. Ancak, şu anda bu seviyeden %94.62 indirimli işlem görüyor. Bu esnada, NFT piyasası ciddi miktarda hacim kaybetti. bitadam.com olarak aktardığımız Sandbox ve Decentraland’in dev markalarla ortaklıkları, bu trendin tersine dönmesine yardımcı oluyor.